Muilo akmuo

 

Židiniai ir krosnys sukurti iš unikalaus akmens kuriuo šilumos talpa yra  3 kartus didesnė nei krosninių plytų. Pilnutinai sumūryti iš muilo akmens jie skleidžia šilumą panašią į saulės spindulius ir labiausiai tinkančią Jūsų namams. Metalo kiekis  yra minimalus, todėl patalpoje neišdeginama deguonis, o drėgnumas ir jonų kiekis išsaugomi optimaliame lygyje. O tai parodo, kad židinių šiluma teigiamai veikia Jūsų sveikatą.

 

Muilo Akmuo

Dėl unikalių savybių ir galimybės ilgai laikyti bei akumuliuoti šilumą, muilo akmuo naudojamas nuo senų laikų.Muilo akmens sudėtį sudaro minkšti mineralai, kurie lengvai pasiduoda apdorojimui.  Akmens viduje talką ir magnetizą jungia itin stiprūs ryšiai, dėl to, talko dalelės, formavimosi metu, įaugo į magnetizą, sudarydamos vientisą akmeninę masę.


Muilo akmuo yra tiek švarus ir ekologiškas, kad iš jo gaminami indai skirti maisto gaminimui, be to gaminant indus naudojama akmens savybė puikiai išlaikyti ne tik šilumą, bet ir šaltį. Šilumą kaupiantis indas, pagamintas iš natūralaus akmens maistui suteikia unikalų skonį. Ilgą laiką inde palaikomas karštas maistas. Jis gaminamas pagal individualius užsakymus.